Sosyal Medyayı
hafife almayın!

Firmanızın, ürününüzün veya kendinizin dijital alandaki kimliğinizi yönetiyoruz. İçerik planlamasını ve oluşturulmasını; paylaşım yönetimini ve reklam ayarlamarının kontrolünü sağlayarak sayfaınızın etkileşiminin daima üstlere çıkmasını sağlıyoruz. Sayfanızda yer alacak grafik tasarımını, fotoğraf ve video çekimini tamamen kendi bünyemiz içinde sağlıyoruz.

Türkiye'nin En İşlek Caddesi; Sosyal Medya

Sosyal Medya Danışmanlığı almak günümüzde  yolunu internete çevirmiş tüm firmalar için artık bir gereksinim haline geldi. Gelişen teknoloji, tüketici kullanım-doyum tercihi  ve özellikle Covid-19 pandemisi gibi dünyayı saran bir süreçten geçen insanlık artık evinden çıkmak istemiyor. Bu sebeple Türkiye'nin en işlek caddesindeki bir dükkana göre Sosyal Medya'da yer alan firmalar artık daha fazla kazanç elde ediyor. 

Yukarıda açıkladığımız sebeplerden, artık bir mağazanın reklamını yapar gibi sosyal medya hesaplarımızın da reklam ve içeriklerinin düzenlemesini uzman ellere bırakmalıyız. Çünkü internette tüketiciler için bir çok uyaran olduğu kadar bir çokta muadil içerik ve ürün yer almaktadır. Tüketicilerin tercihlerini belirleyen en önemli unsuru ise ustalıkla hazırlanmış tanıtım içerikleri oluşturmaktadır. Ancak içerikleri hazırlarken yapacağınız strateji hataları hesabınızın tamamen satış yapamaz hale gelmesine neden olabilir. Bu yüzden dikkatli, profesyonel ve en önemlisi uzman bir kadro ile çalışmak sizleri bir adım öne taşıyacaktır.

Bir ek bilgi; Instagram ve Facebook reklamlarınızda sizleri öne taşımak ve daha düşük maaliyetlerle reklam çalışmaları ortaya çıkarmak için çözüm ortaklarımız ile sahip olduğumuz Facebook & Instagram Partnerliği sayesinde %15 oranında daha ucuz reklam kampanyasları oluşturuyoruz. Özetle sizin 100 liraya mal edeceğiniz bir reklamı Cinesilhouette Çözüm Ortaklarımız sayesinde 85 liraya mal etmektedir. 

Sizin İçin Ne Yapıyoruz?

Tasarımdan video ve video içerik üretimine, dijital marketing ve sosyal medya'da yapılabilecek aklınıza gelen ve tavsiye edeceğiniz bir çok içeriği sizler için gerçekleştiriyoruz. Özellikle kaliteli video içerikleri ile Cinesilhouette, Sosyal Medya'da görsel olarak fark yaratmanızı sağlayacak çalışmalarda bir numaralı çözüm ortağınız olmaya hazır.

Sosyal Medya Çalışmaları

Sosyal Medya'da görsel ve işitsel bazı
çalışmalarımızı aşağıda bulabilirsiniz

Sosyal Medya'da Başarı Sabır İster!

İlk andan başlayarak kısaca bir hesap yönetimi esnasında neler yapıyoruz bunları anlatmak istiyoruz. Öncelikle sizinle anlaşmamız sonrası Fizibilite çalışmalarımıza başlayarak; Rakipleriniz, Sektörünüzün durumu ve yine pazarınızdaki potansiyel müşterilerin hedef kitlesinin belirlenmesi ile ilgili çalışmaları tamamlıyoruz. Ve bu çalışmalara göre sizlere durumu raporluyor, ve hesabınızda paylaşılacak içeriklerin tasarımlarına başlıyoruz. Eğer ki içerik üretimini de tarafımızdan aldıysanız bu konu da içerik üretimini de yine aynı esaslara dayanarak yaptıktan sonra tasarım çalışmasına başlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Bir İçerik Yönetimidir.

Sosyal Medya'da

Başarıya ulaşmak için yanda da bahsettiğimiz gibi öncelikle ilk çalışmaları tamamlıyoruz. Tasrımlarınızı sizin onayınıza da sunduktan sonra paylaşım planlamalarına başlıyoruz. Paylaşımlarımızı yine başta yaptığımız araştırmalar doğrultusunda planlıyoruz. Başarıya ulaşmak için doğru reklamlar ve istikrarlı bir tablo çizmek zorundayız. Bir gün içinde kimse Sosyal Medya'da başarıya ulaşamaz, ulaşsa dahi kalıcı olmaz. Eğer kalıcı bir şekilde orada bulunmak istiyorsak, öncelikle merdivenleri yavaş yavaş çıkmalıyız. Bu konuda size her anınızda destek oluyor paylaşımlarınızı, hesabınıza gelen yorumları, DM'den yazılanları profesyonel ekibimiz sizler için cevaplayabiliyor. Başarı için gerekli tüm faktörleri sağladıktan sonra bize özel Yazılımlarımız ile paylaştığımız görsellerin keşfete düşme oranını arttırmak için özel çalışmalar yapıyoruz. Ve sonucunda başarı; geç ama sağlam bir şekilde kaçınılmaz oluyor.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Nedir ?

Hesap yönetimi en kolay tanımıyla sizin adınıza hesabınızın görsellerinin paylaşılması, eğer talep ettiyseniz içeriklerinizin üretilmesi, tasarımlarınızın hazırlanması, hesabınıza gelen yorumlar vb. etkileşimlerin doğru ve hızlı cevaplanması, hesabınızı keşfete düşürmek için yapılan çalışmalardan ibarettir. Kısaca bakıldığında bir çok iş, alanında profesyonel farklı ekiplerimiz tarafından yürütülmektedir. Ve sonucunda elbette amacımız sizi başarıya ulaştırmaktadır. Fakat başarının farklı faktörleri de vardır. Sektör, sektöre olan ilgi, sektördeki fiyatlara göre fiyatlarınızın pahalı olması vb. bir çok müşteriyi etkileyecek durum söz konusudur.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Ne Değildir ?

Sosyal Medya Hesap Yönetimi elbette sihirli bir değnek değildir. Kimseye ciro garantisi vb. verilemez. Kaldı ki bunu vermek zaten imkansızdır. Eğer ki bir işte ciro garantisi verilebiliyorsa bu işe zaten biz kendimiz gireriz. Yani kısacası bir işin tutması sadece hesabın yönetimine bağlı değildir. Bu şuna benzer bir afiş yaptırıp bunu bir noktaya astığınızda size müşteri gelmeyince afiş yaptırdığınız kişiyi arayıp nasıl afiş yaptın demektir. Kısacası burada size taahüt ettiğimiz yegane şey; Hedef kitlenize uygun tasarımlar, içerikler, özel yazılımlarla daha fazla insanın önüne çıkma, reklam kampanyalarının özel olarak üretilmesi ve hesabınızın profesyonelce düzenlenmesini kapsamaktadır. Bu hususları tamamladığımızda başarı %70 oranında artmaktadır.

Fiyat Teklifi Al

İstediğin proje için fiyat teklifi almanın kolay yolu...

error: Üzgünüz Sağ Tık Yasak