Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya sayfanız ve içeriklerinizin yönetimi ile ilgili her türlü çözüm için...

Youtube İçerik Pazarlaması

Youtube kanalınızın yeni nesil pazarlama stratejilerine uygun olarak yeniden düzenlenmesi için...

Grafik Tasarım

Sosyal medya içeriklerinize modern ve kullanışlı bir form kazandırmak için...

Google Adwords Nedir?

Google Ads, eski adıyla Google Adwords yaklaşık 15 yıldır en efektif ve en önemli reklam aracı. Google Ads, arama motorunda, Google ile çalışan iş ortağı sitelerde ve Youtube'da içeriklerinizi reklamlarla insanlara göstermenizi sağlayan bir çevrimiçi pazarlama aracıdır. Google’da reklam verebilme tam 21 yıl önce bir kasım ayında başladı aslında. Fakat biz ülkemizde yaklaşık 15 yıldır bu reklamları kullanabiliyoruz.

Google Ads ile ilgili sizlere nasıl hizmetler verdiğimizi anlatmadan önce biraz Google Ads ile ilgili bilmeniz gereken kavramlar ve bu konuda ki küçük tüyoları paylaşmak istiyoruz. Ama Öncelikle Neden Google Ads ile reklam vermeliyiz buna kısaca göz atmak istiyoruz.

İşin kısasına bakacak olursak hangi işletme sahibi hizmetlerini daha fazla insana göstererek daha fazla kar elde etmek istemez? Sanırım sorunun cevabı basit KİMSE! İşte tam da bu yüzden Google Ads doğru şekilde kullanılırsa size daha fazla kar elde ettirecektir. Ayrıca tüm ayırdığınız bütçelerin sonunda neler elde ettiğinizi detaylı bir şekilde raporlarla görebilecek ve eksik olduğunuz yerleri de geliştirebileceksiniz. Şimdi neden seçmemiz gerektiğini daha da pekiştirmek için kısaca 2020 verilerine göz atmak istiyoruz.

error: Üzgünüz Sağ Tık Yasak