Yeni Nesil
Prodüksiyon ve Reklam

Son yıllarda tüketim, eğlence ve hizmet sektörlerinin internet mecrasında önem kazandığı bir ortamda Cinesillhouette, internet ortamında geçerliliğe sahip kaliteli ve işlevsel içerikler ortaya çıkarmak üzere “Yeni Nesil” prodüksiyon ve reklam çözümleri sunuyor.

30

Haziran 2017’dan Beri

Video Çalışmaları

Cinesillhouette,  marka imajınıza uygun yeni nesil çalışmalarıyla
sektörünüzde basamak çıkartan içerikler oluşturur.

Kilometre Taşları

2013

Eylül 2013'te kısa film çekmek amacıyla kurulan ekibimiz, zamanla kendini geliştirerek yurt içi ve yurt dışı birçok festivalde ödüllere ve derecelere layık görüldü

2017

Birçok kurumun ve markanın tanıtım filmi çalışmalarının yürütülmesinin ardından 2017 yılında hedeflerini büyütmek için kurumsallaşma yoluna gittik. Cinesilhouette Yapım ismi altında toplanan ekibimiz; kurumsallaşmanın da verdiği altyapıyla büyük kurum ve markalara çalışmalar yapmaya başladı. İlk projesi ise Sağlık Bakanlığı ve İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından kurulan GLAB Genetik Analiz Laboratuvarının tanıtım videosu oldu. Bu projenin ardından birçok kurum ve fabrikaya tanıtım filmi, reklam çalışması ve ses sanatçılarına video klip çalışmaları gerçekleştirdi. Sinema filmi ve belgesel çalışmalarına post prodüksiyon alanında hizmet verdik. Büyük ilaç ve teknoloji firmalarının kurum içi video çalışmalarını hayata geçirdik.

2019

Youtube içerik pazarlaması konusunda birçok kurum ve kişiye hizmetler verdik. Haftalık ve aylık olarak düzenli yayınlanan içerikler ürettik. Gerçekleştirilen büyük organizasyonların da video çekimlerini yapan markamız kendi yaratıcı perspektifi ve kurgu anlayışıyla birçok etkinliği daha büyük kitlelere yayma konusunda pay sahibi oldu. TRT 2 de yayınlana Anadolu Arkeolojisi programının ilk 13 bölümünde prodüksiyon kısmının tamamını sağladık.

2021

Henüz yılın çok başında olsakta geçmişimizden aldığımız deneyim ve tecrübelerin önümüzdeki yola ışık tutacağını ve daha parlak projelere imza atacağımız biliyoruz. Daima yenilikçi fikirlerimizle profesyonel çözümler üretmeye devam etmeyi amaçlıyoruz...

2015

Kısa film çalışmalarının vermiş olduğu birikimle birlikte tanıtım, reklam, video klip ve post prodüksiyon çalışmalarının da önü açılmış oldu. Freelancer bir ekip olarak teknik tecrübesine katkı sağlayan birçok projeye imza attık.

2018

Özellikle dijital markaların Youtube üzerinden sürekli içerik üretmeye başladığı bu dönemde; dünya devi oyun firması Tencent Gamesin Türkiyede ki video içeriklerinin üretimi tamamını kendi bünyesinde sağladı. Her hafta 3 farklı formatta içerik üretip prodüksiyonunu sağlayan ekibimiz 6 ay boyunca Tencent Gamesin Türkiye üzerinde tanınmasında pay sahibi oldu, kendine ait kitleler oluşturdu.

Ürettiği formatların orjinalliği ve yaratıcılığı farklı markaların da dikkatini çekti. Bu sayede “Sunuculu Tanıtım ve Reklam” alanında öncü olmamızı sağlayan yüzlerce projeye imza attık.

Dijital pazarlamanın iyice parladığı bu dönemde işletmelere ve kuruluşlara sosyal medya ve içerik yönetimi konusunda hizmetler verdik. Sosyal medya hesaplarının düzenli olarak yönetilmesiyle kalmayıp estetik video çekimleri ve görsellerle göze hitap eden ve dikkat çeken içerikler ürettik.

2020

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi tabii ki de bürçok sektörü etkisi altına aldı. Cinesilhouette Yapım bu dönemde de birçok kurum ve işletmeye Sunuculu tanıtım ve reklam çalışmaları gerçekleştirdi. Sınır tanımadan bu alandaki işleyişimize devam ettik. BPazar.comun reklam filmi kampanyalarını yürüterek online pazar yeri sitelerinin geleceğimizdeki yerine değindik.

Projelerimiz

Cinesilhouette olarak tekil çalışmaların dışında
yoğun emek ve zaman gerektiren bir çok proje gerçekleştirdik.

Anadolu Arkeolojisi - TRT 2

Video Produksiyon ve Post Produksiyon hizmeti Cinesilhouette tarafından verilen, ülkemizin arkeolojik ve kültürel zenginliğinin anlatıldığı "Anadolu Arkeolojisi", programı 13 bölüm olarak TRT ekranlarında yayınlandı.

Sunuculu Tanıtım Projesi

Her ölçekte işletmenin ve markanın internet ortamında ihtiyaç duyduğu, basit ve müşteri odaklı çözümler üreten sunuculu tanıtım videoları. İşletmelerin ürünlerini kolay yoldan pazarlayabilmelerini sağlayan web reklam filmleri.

Referanslar

Yıllar boyunca bir çok saygın firma ve kuruluş ile çalışmalar gerçekleştirdik. Çözüm ortaklıkları yaptık.
Tüm iş arkadaşlarımızla keyifli projeler yürüttük. Aşağıda bazılarını görebilirsiniz.

error: Üzgünüz Sağ Tık Yasak